Ambient tregtar me qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane

ID TRR-222-8N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Sipërfaqe m2 90
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Jorga

Ambient biznesi me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pozicionuar ne rruge kryesore.
Kjo zone eshte shume e pelqyer per zhvillim biznesi.
Siperfaqja 90 m2 eshte e ndare ne kater hapsira dhe dy tualete.
Eshte totalisht i investuar per qender estetike, parukeri dhe spa.
Ofrohet edhe e pamobiluar per zyra, me te njejtin cmim.
Ka kondicionere te instaluar ne cdo hapesire per ngrohje dhe ftohje.
Ka dalje tek rruga e Myslym Shyrit dhe ne Bulevardin Gjergj Fishta.


Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare dhe t
Me Qira 115-31b 1.100 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Teuta prane Kamzes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare dhe te dyte te nje ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane r
Me Qira 1217-73L 1300 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane rruges kryesore. Me ...

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godin
Me Qira 917-5K 1300 €

Lokal me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin perdhese te nje godine te re buze rruges ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...