Ambient zyre me qira ne qender ne Tirane

ID TRR-923-13Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Barrikadave

Ambient zyre me qira tek 9 Kateshet, ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati me ashensor ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 70m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, nje ambient recepsioni dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte Perendim, dhe e orientuar nga rruga kryesore.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit mundesohet me sistem qendror kondicionimi.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, klinike dentare, zyre finance etj.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar ne rruge kryesore, te pajisur me ashensor dhe shume lehte i aksesueshem.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga e Dibres, zona e Pazarit te Ri, zona Qendres etj

Cmimi: 700 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 224-1X 750 €

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...


Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen
Me Qira 923-6Z 780 €

Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut shume prane kryqezimit te rruges Pjeter Bogdani me rrugen Vaso Pasha ne ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne n
Me Qira 1015-48b 600 €

Apartament 3 +1 per zyre me qera ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 517-1K 650 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me punime shume ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 215-18b 650 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me h
Me Qira 619-50S 750 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje godine biznesi, me hyrje te dedikuar ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te ...