Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-1121-40N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 840
Kati 1
Sipërfaqe m2 74.50
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qira ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane.
Nese kjo zyre do kishte nje pike te forte, atehere do ishte pozicioni i saj strategjik duke qene se ndodhet prane qendres dhe lidhet me rruget me kryesore ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ri, me nje hyrje te dedikuar vetem per biznes.
Me nje siperfaqe totale prej 74.50 m2, ambienti ndahet ne 3 hapesira, 1 tualet, korridor dhe nje aneks te vogel me kuzhine.
Ofrohet totalisht e arreduar me nje stil modern, me ngjyra dhe elemente qe krijojne nje atmosphere relaksuese ku hapesira dhe komoditeti vijne te parat. 
Ambienti eshte totalisht i modeluar nga nje arkitekte.
Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme biznesi.
Ngohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi i aspirit dhe kondicionimit i vendosur ne cdo hapesire.
Orientohet nga veriu.
Ndodhet shume prane qendres, lidhet me rrugen e Kavajes dhe rrugen Mihal Duri duke mundesuar nje dalje te shpejte tek rruga e Durresit.

Cmimi: 840 euro/muaj (tatim i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat t
Me Qira 715-32b 800 €

Zyre me qera ne fillimin e rruges Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallat te ri prane rruges ...

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzist
Me Qira 115-25b 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Kinema Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes.
Pozicionet me hyrje nga
Me Qira 1013-28 880 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri , afer Liqenit dhe Parkut te Tiranes. Pozicionet me hyrje nga rruga kryesore dhe ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 1217-42V 800 €

Zyre me qera afer zyrave te Hipotekes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 114-32 700 €

Ambjent per zyra me qera prane Stadiumit Selman Stermasi ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit, ...

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane.
Ambienti ndodhet n
Me Qira 1020-33N 750 €

Ambient zyrash me qira ne rrugen Vaso Pasha prane rruges Brigada VIII ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e trete te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...