Ambient tregtar per qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-723-60X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Sipërfaqe m2 80
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nikolla Tupe

Ambient tregtar per qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 80 m2 dhe ndahet ne 4 ambiente zyre, 1 tualet dhe nje magazine te vogel. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga kondicioneri i vendosur ne dhomen kryesore.
Ambienti  eshte ne gjendje shume te mire dhe i ofron te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike. 
Eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet pjeserisht i mobiluar. 
Pjesa e perparme e  dyqanit eshte e veshur me fasade xhami duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi.
Eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si , zyra, sallon estetike, farmaci e shume te tjera.
Ambienti pozicionohet ne nje zone shume te zhvilluar,  te preferuar nga vendasit dhe te huajte, me shumellojshme facilitetesh prane.
Zona ka dalje te menjehershme ne Sheshin Willson, ne qender te Tiranes, ne rrugen Sami Frasheri dhe ne rrugen Abdyl Frasheri.


Cmimi: 1000 euro /muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane.
Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane k
Me Qira 619-26T 900 €

Dyqane me qera prane kompleksit Usluga ne Tirane. Ofrohen 2 dyqane me siperfaqe te ndryshme prane ketij ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kates
Me Qira 1214-18r 900 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ekzistuese  ...

Lokal me qira ne rrugen Sami Frasheri prane zones se Liqenit Artificial.
Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 823-12R 900 €

Lokal me qira ne rrugen Sami Frasheri prane zones se Liqenit Artificial. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje palla
Me Qira 1122-7G 900 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter prane ...

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perd
Me Qira 1018-37L 900 €

Dyqan me qera prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje godine ...