Ambient biznesi per qira prane Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-923-27G
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Sipërfaqe m2 50
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tefta Tashko Koco

Ambient bisnesi per qera ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Bisnesi eshte Pastrim Kimik dhe organizohet ne nje ambient  open space me  nje siperfaqe prej  50m2.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe.
Ofrohet me te gjitha paisjet e nevojshme , eshte aktualisht ne pune, ka nje klientele te ngritur. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar, dhe ka lehtesisht akses ne rrugen Hoxha Tahsim,ne  rrugen Vllazen Huta, ne zonen e Pazarit te Ri, dhe shume rruge te tjera lidhese me zonat perreth. 

Cmimi: 1200 leke /muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient tregtar per qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te n
Me Qira 723-60X 1000 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-k
Me Qira 122-46V 1200 €

Ambient dyqani me qira ne rrugen Spiro Dedja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje ndertese 5-kateshe.  Ka ...

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medh
Me Qira 713-27 1000 €

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medhaja te qytetit, ne ...

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pa
Me Qira 1221-23N 1200 €

Ambient biznesi me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri
Me Qira 416-21b 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, disa metra larg ...

Dyqan me qera prane shkolles Sabaudin Grabani.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 617-15K 1000 €

Dyqan me qera prane shkolles Sabaudin Grabani. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10
Me Qira 214-18 1000 €

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10 min larg Qytetit ...

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje p
Me Qira 216-31d 1000 €

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pallat te ri dhe ...