Ambient tregtar per qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane

ID TRR-523-31X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 600
Sipërfaqe m2 35.6
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Ambient tregtar per qira prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin -1 te nje ndertese private.
Ofron nje siperfaqe  35.6 m2 te organizuar ne nje hapesire open space dhe nje tualet, gjithashtu dhe korridor te shfrytezueshem.
Ambienti ofrohet i pamobiluar, me te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike te nevojshme.
Ka dalje ne rruge kryesore, ka mundesi reklamimi dhe mund te gjeni hapesire parkimi ne zonen perreth.
Preferohet te perdoret per zyre ose per qender kursesh por eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi si: rrobaqepsi, dyqan, pastrim kimik , sallon estetik apo farmaci.
Prane ambientit tregtar do gjeni facilitete si: shkolla,banka, bar, restorante e shumellojshmeri dyqanesh te bizneseve te ndryshme, 
Zona ka akses te menjehershem  ne rrugen Myslym Shyri, ne rrugen e Kavajes, ne qendren e Tiranes dhe ne rrugen e Durresit.
Cmimi: 600 euro/ muaji

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Me Qira 1118-60L 480 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te v
Me Qira 120-19S 500 €

Dyqan me qira prane Rajonit te Policise nr 4 ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze rruge ...

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 318-46R 460 €

Lokal me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej.
Eshte i pozicionuar ne katin p
Me Qira 323-23R 550 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen e Kavajes prane rruges Skenderbej. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nderteses ...

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 1215-30K 500 €

Ambjent me qera ne rrugen Isa Boletini ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane ...

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Me Qira 318-67R 573 €

Dyqan me qera prane Bulevardit Zogu i Pare ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan me qera ne rrugen Rexhep Pinari, prane Selites ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 722-11G 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Rexhep Pinari, prane Selites ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 120-8T 650 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Me nje ...