Ambient tregtar per qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-523-59X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 350
Sipërfaqe m2 46.4
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Tom Plezha

Ambient tregtar per qira ne rrugen Tom Plezha ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi pallatesh.
Ka nje siperfaqe prej 46.4 m2 dhe organizohet ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Eshte ne gjendje shume te mire dhe i ka te gjitha instalimet hidraulike dhe elektrike e nevojshme.
Ambienti ofrohet bosh dhe eshte mjaft i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si , dyqane, farmaci, zyra te ndryshme etj.
Pjesa ballore ka fasada  xhami e cila ofron mundesi shume te mire reklamimi.
Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te zhvilluar te qytetit.
Prane ambientit do te gjeni mundesi parkimi, si dhe nje sere facilitetesh qe terheqin klientele.
Ka akses te menjehershem  ne zonen e Astirit, ne zonen e Yzberishtit, ne zonen e Kombinatit si dhe ne autostraden Tirane-Elbasan.


Cmimi: 350 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne bodrumin e nje vile 5-kateshe, buze rru
Me Qira 718-65L 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje vile 5-kateshe, buze rruge ...

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.&
Me Qira 122-37V 415 €

Lokal me qira afer me rrugen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse.

Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m la
Me Qira 914-22b 250 €

Dyqan me qera prane Kishes Ortodokse. Ai ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri vetem 5 m larg rruges ...

Dyqan me qira prane Qendres se Tiranes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter.
Me Qira 1120-5D 400 €

Dyqan me qira prane Qendres se Tiranes ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfae ...

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.

Pozicionoh
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ...

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare
Me Qira 119-29S 300 €

Dyqan me qera prane zones se Astirit, ne rrugen Sabri Preveza, ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 1217-31R 330 €

Dyqan me qera prane Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir ...

Dyqan me qera ne prane Ambasades Suedeze ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri bu
Me Qira 1119-64T 400 €

Dyqan me qera ne prane Ambasades Suedeze ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges ...