Dyqan me qera prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane (TRR-1217-28R)

ID TRR-1217-28R
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 465 euro
Sipërfaqe m2 102 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Dyqan me qera ne prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Beqir Luga. 

Ka nje siperfaqe totale prej 102 m2 te organizuar ne dy kate qe perfshijne nje ambient te hapur dhe nje tualet.

Dyqani ka nje lartesi prej pese metrash.

Pjesa ballore eshte me vetrate xhami dhe mund te sherbeje per nje reklamim te mire te biznesit.

Ne brendesi jane kryer investime te shumta qe perfshijne nje banak te inkorporuar, system ajrimi, ndricim ne spote te ndryshme dhe piktura murale.

Ambienti perballe eshte i pajisur me kamera sigurie.

Lloji i prones lejon perdorimin e tij per biznese te llojeve te ndryshme si lokale, salle bastes, salle lojrash, markete, zyre noterie, qender estetike, kancelari etj.

Zona ku ndodhet pallati eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne rrugen Hoxha Tahsim, bulevardin Zhan D`ark dhe ndodhet vetem disa minuta larg nga Pazari i Ri.

 

Cmimi 465 euro/muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me sipe
Me Qira 913-39 410 €

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe 63 ...

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i
Me Qira 918-19E 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, i cili eshte pjese e ...

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te
Me Qira 713-59 400 €

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, ...

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze rru
Me Qira 1017-18L 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Ndodhet ne kati perdhe te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Ofron ...

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaq
Me Qira 1019-41S 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Vllazen Huta ne Tirana. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese me siperfaqe prej 40 m2 e cila ...

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi.
Me nj
Me Qira 120-10T 400 €

Ambient me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe brenda nje qendre biznesi. Me nje siperfaqe totale ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 ...

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane.

Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje nde
Me Qira 218-39R 530 €

Lokal me qera shume prane komisariatit nr. 4 ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese kater kateshe ...