Ambient tregtar per shitje ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-624-4C
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 75.000
Sipërfaqe m2 29.5
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient tregtar per shitje ne rrugen e Dibres ne Tirane.

Dyqani poziocionohet ne katin e dyte biznes te nje pallati te ri me ashensor.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 29.5m2 dhe eshte i perbere nga nje open space i  cila ndahet me nje mure gipsi duke krijuar keshtu nje holl per pritjen e klienteve.

Dyqani ofrohet bosh.Ambienti ka mundesi te ndryshme biznesi si klinike dentare, zyre marketingu, dyqane te ndryshme etj.

Orientimi i ambientit eshte kryesisht verilindor duke bere te mundur keshtu ngrohjen dhe ndrcimin e ambientit gjate gjite dites.

Zona ka akses te shpejte me qenden e Tiranes, rrugen Ferit Xhajko,zonen e Medreses, rrugen Siri Kodra,Pazarin e Ri etj


Cmimi: 75.000 euro  
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Abdulla Keta shume prane rruges se Dibres ne Tirane.
Eshte i pozicionuar
Në Shitje 524-15Z 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Abdulla Keta shume prane rruges se Dibres ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin 0 te nje ...

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet.
Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te
Në Shitje 1222-4R 80.000 €

Ambient biznesi per shitje ne Rrugen Kastriotet. Shitet dyqan/zyre ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve te ...

Dyqan per shitje buze rruges kryesore ne Rrugen e Kavajes.
Ka nje siperfaqe pre 19 m2 e organizuar
Në Shitje 617-63K 80.000 €

Dyqan per shitje buze rruges kryesore ne Rrugen e Kavajes. Ka nje siperfaqe pre 19 m2 e organizuar ne: nje hapesire te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje palla
Në Shitje 417-53K 80.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vjeter ...

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te n
Në Shitje 1021-38N 62.000 €

Ambient biznesi per shitje ne rrugen Aleks Buda ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin perdhe te nje pallati te ri ...

Dyqan per shitje ne fillimin e rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 514-45b 80.000 €

Dyqan per shitje ne fillimin e rruges Petro Nini Luarasi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ...

Dyqan per shitje ne zonen prane Spitalit Hygejia ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje p
Në Shitje 818-55d 85.000 €

Dyqan per shitje ne zonen prane Spitalit Hygejia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te
Në Shitje 918-32E 62.700 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Panorama, prane rruges Jordan Misja ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ...