Ambient tregtar per shitje prane rruges Bardhyl ne zonen e Xhamllikut ne Tirane

ID TRS-621-1V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 110.000
Sipërfaqe m2 80.4 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Odhise Paskali

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Odhise Paskali ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe pa ashensor.
Me nje siperfaqe prej 80.4 m2, do organizohet ne 3 ambiente, 2 anekse, korridor, ballkon dhe banjo.
Ka nje orientim nga Jug-Lindja.
Ambienti ofrohet i pamobiluar dhe eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si bar, kafe, restorant, klinika te ndryshme etj.
Zona ne te cilen eshte e pozicionuar ndertesa, eshte prane rruges Xhanfize Keko, rruges Hoxha Tahsim, rruges Arkitekt Kasemi dhe afer spitalit Nene Tereza.
Prona ofrohet me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 110.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore.
Ambienti eshte pjese e nje
Në Shitje 123-1R 115.000 €

Ambient biznesi ne shitje afer Shkolles se Bashkuar ne rrugen kryesore. Ambienti eshte pjese e nje pallati te ri dhe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vje
Në Shitje 1020-60V 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Adem Jasharin ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter buze ...

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 1019-26L 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.
K
Në Shitje 1118-12E 100.000 €

Dyqan ne shitje prane rruges Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te r
Në Shitje 1019-38T 100.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Dyqani ka nje ...

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje komple
Në Shitje 1018-17E 100.000 €

Lokal ne shitje ne rrugen Agon ne zonen e Kasharit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje kompleksi te ri ne ...

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane.
Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m2.
Në Shitje 718-37E 100.000 €

Dyqan per shitje ne zonen e Paskuqanit ne Tirane. Siperfaqja e hapesires se brendshme eshte 100 m2. Eshte nje hapesire ...

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1
Në Shitje 912-3 100.000 €

Ambient dyqani per shitje  ne rrugen Petro Nini Luarasi, perballe minibashkise nr  1 ne Tirane. Ndodhet ...