Ambient tregtar per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRS-522-34U
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 165.200 euro
Sipërfaqe m2 61.50 m2
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament per shitje prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Ka nje siperfaqe totale prej 61.50m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet, korridor dhe 1 ballkon.
Pozicionohet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per tu shfrytezuar per biznes si market, farmaci, zyra etj.
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 2 kondicionere, te vendosur perkatesisht nje ne sallon dhe nje ne dhomen e gjumit.
Ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar.
Ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, Zogun e Zi, dhe ne Bulevardin Gjergj Fishta.

Eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi: 165.200 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane.
Ka nje siperfaqe trualli prej 79
Në Shitje 622-8U 180.000 €

Vile 3 kateshe per shitje ne rrugen Deshmoret e Fekenit ne Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 79 m2, dhe siperfaqe ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-47E 180.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Në Shitje 822-42G 180.000 €

Ambient dyqani ne shitje ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me fasade ...

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat
Në Shitje 816-12K 180.000 €

Dyqan per shitje prane shkolles Deshmoret e Lirise ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ndertuar rreth ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kat
Në Shitje 1214-17r 165.000 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne
Në Shitje 314-23j 160.000 €

Dyqan ne shitje ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne brendesi te lagjes, ne nje pallat te ri, ...

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nj
Në Shitje 1014-46j 155.000 €

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ...