Dyqan per shitje prane Piramides ne Tirane

ID TRS-419-79S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 180.000
Sipërfaqe m2 108
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament/Dyqan per shitje prane Piramides, ne rrugen Fatmir Haxhiu ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter me mundesi shume te mira per biznes.

Ka nje siperfaqe te brendshme 108 m2 e ndare ne apartament 1+1 me 61 m2 dhe dyqan me siperfaqe 47 m2 e regjistruar si njesi.

Shtepia eshte e organizuar ne kuzhine te vecuar, dhome ndenje, 1 dhome gjumi, tualet. Dyqani eshte ambient i hapur me nje tualet.

Ofrohet i pamobiluar ne kushte shume te mira. Ambienti eshte i shtruar me pllaka.

Apartamenti eshte nje investim shume i mire dhe per aktivitete te ndryshme biznesi. 

Orientimi i apartamentit eshte veri- jug.

Zona eshte mjaft e populluar dhe e preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses direkt ne rrugen Papa Gjon Pali II, rrugen Jul Variboba, rrugen e Elbasanit etj.

Prona eshte e pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 180.000 Euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe
Në Shitje 416-38K 190.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe ndodhet ne katin ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane
Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane
Ambi
Në Shitje 319-23T 170.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ali Demi ne Tirane Dyqan per shitje ne rrugen Pasho Hysa ne Tirane Ambienti ndodhet ne ...

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat
Në Shitje 815-1b 185.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje pallat ekzistues, buze ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes.
Ndodhet ne katin perdhe, kat
Në Shitje 918-34E 192.900 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Jordan Misja, shume prane Unazes se Tiranes. Ndodhet ne katin perdhe, kati i dyqaneve te nje ...

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e trete te nje vile e poz
Në Shitje 921-18V 187.200 €

Ambient hostel per shitje ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje vile e pozicionuar prane ...

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistu
Në Shitje 1114-18j 185.500 €

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane.
Siperfaqja e brendshm
Në Shitje 718-38E 190.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Pjeter Budi, prane zones Qyteti Studenti ne Tirane. Siperfaqja e brendshme e dyqanit eshte ...

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Në Shitje 118-41L 182.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen 4 Deshmoret ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri, buze rruge ...