Ambient tregtare me qira prane Ministrise se Puneve te Jashtme ne Tirane

ID TRR-1021-33N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 165
Sipërfaqe m2 36
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vllazen Huta

Ambient dyqani me qira ne rrugen Vllazen Huta ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me Ministrine e Puneve te Jashtme.
Ka nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe totale prej 36 m2 dhe nje siperfaqe te brendshme prej 25 m2.
Dyqani ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me pllaka.
Orientohet nga lindja.
Lidhet me rrugen Hoxha Tahsim dhe ka dalje ne rrugen Arkitekt Kasemi.

Cmimi: 165 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri sh
Me Qira 516-4K 250 €

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Stadiumit ...

Ambient tregtar me qera ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane .
Ka nje siperfaqe prej 37 m2 , pozicion
Me Qira 324-16C 300 €

Ambient tregtar me qera ne rrugen Jorgo Panajoti ne Tirane . Ka nje siperfaqe prej 37 m2 , pozicionohet ne katin ...

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te
Me Qira 823-19X 300 €

Ambient tregtar per qera ne rrugen Alush Frakulla ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje ndertese ...

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane. 
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te
Me Qira 322-29S 300 €

Ambient dyqani me qira prane kopshtit Botanik ne Tirane.  Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.  Ka nje ...

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.
D
Me Qira 1119-29T 170 €

Dyqan me qera ne rrugen 23 ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter. Dyqani ka nje ...

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane.

Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Servete
Me Qira 118-63R 200 €

Dyqan me qera prane rruges se Dibres ne Tirane. Dyqani ndodhet mbrapa shkolles 9 vjecare Servete Maci, ne rrugen ...

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane

Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallat
Me Qira 319-53T 300 €

Dyqan me qera prane rruges Muzaket ne Tirane Ambienti  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet.
Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Termi
Me Qira 1222-11R 300 €

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet. Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve ...