Ambient tregtare me qira prane zones se Laprakes ne Tirane

ID TRR-1121-3N
Lloji prones Ambient tregtar
Status Me Qira
Çmimi € 250
Sipërfaqe m2 57
Tualete 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Vllazerimi

Dyqan me qira ne rrugen Vllazerimi ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin perdhe dhe eshte pjese e nje pallati te ri.
Organizohet ne nje hapesire te vetme dhe nje banjo te cilat perfshihen ne nje siperfaqe prej 57 m2.
Dyqani ofrohet i pamobiluar dhe i shtruar me pllaka.
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi.
Ka nje kondicioner te instaluar qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e dyqanit.
Orientohet nga perendimi.
Ka dalje ne rrugen Teodor Keko, rrugen Dritan Hoxha dhe eshte prane zones se Ish Fushes se Aviacionit.

Cmimi: 250 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane
Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane
Ambien
Me Qira 319-55T 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Don Bosko ne Tirane Dyqan me qera prane rruges Albanopoli ne Tirane Ambienti  ndodhet ne ...

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rr
Me Qira 120-45T 300 €

Dyqan me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane rruges ...

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet.
Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Termi
Me Qira 1222-11R 300 €

Ambient biznesi me qira ne Rrugen Kastriotet. Dyqani/zyra ndodhet ne katin -1, afer Terminalit te Autobuseve ...

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane.
Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 d
Me Qira 821-14F 200 €

Hapesire garazhdi me qira ne rrugen Shefqet Musaraj ne Tirane. Siperfaqja e ambientit eshte 42 m2 dhe ndodhet ne katin ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka ...

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa bizne
Me Qira 215-59m 220 €

Dyqan me qera ne afersi te qendres se Tiranes. Lokalizohet ne nje pallat te ri ku ndodhen disa biznese. Me nje ...

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne
Me Qira 822-7Z 350 €

Ambjent biznesi me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin -1 ne rruge kryesore dhe ...

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje palla
Me Qira 1115-44b 150 €

Dyqan me qera ne fillimin e rruges Pjeter Budi ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, prane ...