Ambient zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane

ID TRR-522-1A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 euro
Kati 6
Sipërfaqe m2 121.2 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Fiore di Bosko

Apartament per zyre me qera ne kompleksin Fiori di Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, te ndertuar vitet e fundit.
Zyra ka nje siperfaqe prej 121.2 m2 e ndare ne pjese salloni, 3 dhoma, 2 tualete, 1 depo dhe 2 ballkone.
Ambienti ka drite natyrale, dyshemeja eshte e shtruar me parket.
Orientohet nga perendimi.
Kompleksi eshte mjaft i preferuar dhe i kerkuar dhe ofron te gjitha kushtet per banim dhe biznes. 
Zona lidhet shpejt me Lapraken dhe daljen e Tiranes si dhe me zonen e Zogut te Zi.

Cmimi 700 Euro /muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 217-46L 600 €

Apartament 3+1 per zyre prane Qendres Galeria ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri, buze rruge ...

Ambjent zyrash me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 722-33G 600 €

Ambjent zyrash me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati
Me Qira 621-30V 600 €

Zyre me qira ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Pozicionohet ne katin nentoke te  nje pallati te ri i cili ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re
Me Qira 1021-2V 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Siri Kodra ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese te re pa ashensor. Ka ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...

Ambjent per zyre me qera prane kompleksit Vizion + ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 717-46d 800 €

Ambjent per zyre me qera prane kompleksit Vizion + ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashen
Me Qira 1119-15T 650 €

Zyre me qera ne rrugen George Bush ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor Zyra ka nje ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane

Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje go
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe ...