Ambient zyre per qera ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-1122-13V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 200 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Ambient zyre per qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozionohet ne katin e 2-te te nje ndertese 3 kateshe per biznes.
Ka nje siperfaqe prej 200m2 dhe eshte e organizuar ne 1 ambient te madh open space, 2 ambiente me te vogla pune, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Ambienti ka fasade xhami e cila ofron mundesi te mira reklamimi.
Eshte e pershtatshme per biznese te ndryshme si: Call Center, Zyre Konsulence, Projektimi etj.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore, zona lidhet shpejt me Unazen e Re, autostraden Tirane-Elbasan dhe autostraden Tirane-Durres.

Cmimi: 600 euro/ muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5
Me Qira 1023-13X 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e par
Me Qira 517-49d 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje palla
Me Qira 1115-66b 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane ...

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rru
Me Qira 1019-52L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Ka ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...


Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 124-13G 700 €

Zyre me qera prane Bulevardit Zogu i Pare, Tirane Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje
Me Qira 521-10D 700 €

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese tre ...