Ambient zyre me qera ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane

ID TRR-722-33G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 135m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ambjent zyrash me qera ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe prej 135m2, te organizuar ne 4 ambjente pune, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Ofrohet i pamobiluar dhe i gjithi i shtruar me parket.
Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.
Ambienti ka hapësira të mëdha dhe dritë natyrale gjatë gjithë ditës.
Zyra është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme si: zyrë biznesi, kompani, konsulencë financiare, klinikë mjekësore etj.
Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe ka akses direkt ne rrugen Dritan Hoxha, Zogu i Zi dhe qendra e Tiranes.

Cmimi: 600 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 1218-15E 550 €

Apartament 2+1 me qera per zyra ne rrugen George W. Bush, prane Parlamentit ne Tirane. Ndodhet ne katin e V-te te ...

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja
Me Qira 916-35K 500 €

Apartament me qera per zyre ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nja pallati te ri me ...

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shu
Me Qira 318-79L 500 €

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri &nbs
Me Qira 715-19m 700 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zone
Me Qira 718-47L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje vile 5-kateshe ne zonen e Porcelanit. Me ...

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin
Me Qira 713-21 500 €

Apartament per zyra me qera pas Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 624-28Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Dibres, pjese e Kompleksit Arlis ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati ...