Ambient zyre me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1222-2G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 110 m2
Shperndarja
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Shyqyri Berxolli

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Ofron nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi njera prej te cilave eshte e organizuar si dhome ndenje, nje depo, nje tualet dhe korridori lidhes.
Ofrohet e mobiluar ne menyre bashkekohore. Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.
Ngrohja dhe ftohja sigurohet nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Prona eshte e pershtatshme si per banim edhe per zyra, per shkak te pozicionimit prane rruges kryesore.
Zona eshte e zhvilluar dhe shume e preferuar si ng ate huajte dhe nga vendasit, prane shume fasiliteteve te ndryshme si: markete, shkolla, farmaci etj.
Ka akses direkt ne rrugen Myslym Shyri, zonen e 21 Dhjetorit dhe pak minuta me qendren e Tiranes.

Cmimi 80.000 ALL

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri
Me Qira 815-32m 800 €

Zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 1122-12Z 800 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ...

Ambjent zyre me qira ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohu
Me Qira 713-26S 600 €

Ambjent zyre me qira ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe populluar te ...

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira 1213-6L 650 €

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nj pallati te ri ...

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat t
Me Qira 1115-4b 800 €

Ambjent modern per zyre prane rruges Myslym Shyri neTirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje p
Me Qira 1019-73T 600 €

Apartament dupleks per zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri buze ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet  ne
Me Qira 923-19Z 600 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet  ne katin e 4-te te ...