Ambient zyre me qera ne zonen e Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-1222-60G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 97 m2
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Zyre me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je pallati ekzistues shume prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 97 m2 te shperndare ne tri ambiente pune, kuzhine, nje depo dhe nje ballkon.
Apartamenti jepet per qera bosh dhe eshte i pajisur vetem me pjesen e kuzhines.
Ambientet ofrojne punime te brendshme te mira dhe jane te gjitha te rinovuara.
Mund te jepet edhe per banim edhe per zyra.
Eshte i pershtateshem per ushtrimin e bizneseve te ndrysheme si: klinika, zyra avokatie, institucione financiare etj.
Zona eshte mjat e zhvilluar dhe mjaft e preferuar si ng ate huajte edhe nga vendasit. 
Ka akses te lehte ne zonen e 21 Dhjetorit, rrugen Muhamet Gjollesha, zonen e Myslym Shyrit etj.

Cmimi 600 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te r
Me Qira 814-6b 500 €

Zyra me qera ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane Prokurorise ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pa
Me Qira 915-9b 500 €

Zyre moderne me qera ne fillimin e rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne
Me Qira 718-50E 550 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ded Gjo Luli, shume prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e dyte te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 424-51Z 650 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mahmut Fortuzi, prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 t
Me Qira 1213-45b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadava ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje kompleksi ...

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vj
Me Qira 519-20L 500 €

Zyre me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rrug
Me Qira 619-15S 500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruges kryesore. Ka ...