Ambient zyre me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-124-25Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 0
Sipërfaqe m2 50
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Qosja

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati te vjeter shume prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 50m2 te organizuar ne 2 ambiente pune, 1 tualet dhe korridor lidhes.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne te dy ambientet.
Orientimi nga Lindja mundeson ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra ofrohet per qira bosh e sapo investuar.
Eshte mundesi mjaft e mire per destinacione te ndryshme biznesi si: zyre arkitekture, zyre marketingu, qender estetike, etj.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Zona e Komunes se Parisit, zona e Bllokut, zona e Vasil Shantos etj.

Cmimi 500 euro /muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per ban
Me Qira 1121-10N 400 €

Zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Blloku njihet si nje nga zonat me te pelqyera per banim dhe zhvillim ...

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje
Me Qira 318-34R 450 €

Ambient biznesi me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje Qendre Biznesi te ...

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane.
Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen
Me Qira 414-65b 600 €

Zyra me qera prane sheshit Skenderbej ne Tirane. Hyrja e saj eshte me porte automatike ne te cilen mund te shkojme me ...

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi.

Zy
Me Qira 1220-3V 630 €

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Zyra ka nje siperfaqe ...

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati e
Me Qira 524-49X 400 €

Zyre me qira ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Ofron ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 519-53T 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Ka nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje
Me Qira 323-13G 450 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin e trete te nje pallati prane ...

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes.
Me Qira 120-4T 400 €

Ambient zyre me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre biznes. Ambienti ka nje ...