Ambient zyre me qera ne zonen e Stadiumit Dinamo ne Tirane

ID TRR-1122-31G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 470 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 32.4 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Emin Duraku

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 32.4 m2 te organizuar ne ambient open space dhe nje tualet.
Zyra jepet me qera e pamobiluar dhe ofron punime te brendshme te mira.
Ambienti eshte i ndricuar nga drita natyrale pergjate dites, per shkak te pozicionimit te saj.
Eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyre noterie, qender kursesh, avokati, kompani te ndryshme etj.

Cmimi 470 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri m
Me Qira 219-42T 600 €

Zyre me qera prane rruges Abdi Toptani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane.

Ndodhet n
Me Qira 918-11E 400 €

Ambient me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha prane shkolles Sabaudin Gabrani, ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne kati
Me Qira 821-22F 450 €

Zyre me qira ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri dhe ndodhet ne katin e ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 124-26Z 500 €

Dyqan me qira prane stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin 0 te nje pallati ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1223-29X 440 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane.

Ambienti ndod
Me Qira 219-20T 350 €

Zyre me qera prane zones se Bllokut, afer Bulevardit Deshmoret e Kombit, ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 3 te ...

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane. 

Ambjenti ndodhet ne katin e II te
Me Qira 414-38b 350 €

Zyre me qera ne rrethrrotullimin e Zogut te Zi ne Tirane.  Ambjenti ndodhet ne katin e II te nje kompleksi ...