Ambient zyre me qira prane rruges se Kavajes ne Tirane

ID TRR-124-20F
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600
Kati 1
Sipërfaqe m2 50
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Apartament  1 + 1   per  zyra  me qira  ne rrugen Mujo Ulqinaku ne Tirane .
Pozicionohet ne katin e dyte ten je pallati te ndertuar ne vitin 2023
Zyra eshte me pamje nga rruga kryesore  dhe me mundesi te mira reklamimi .
Siperfaqja e ambientit eshte 50 m2  dhe ndahet ne 2 ambiente zyre , nje tualet dhe nje ballkon
Apartamenti eshte n e gjendje te mire , I pajisur cdo ambient  me sistem qendror kondicionimi per ngrohje dhe ftohje .
Pallati eshte I ri dhe modern , I monituruar 24h me kamera ashensor dhe administrim te mire.
Zona eshte qendrore  dhe pozicionohet prane rruges se Kavajes dhe Kishes Katolike te kesaj rruge.


Cmimi  600 euro ne muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi.

Zy
Me Qira 1220-3V 630 €

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi. Zyra ka nje siperfaqe ...

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 222-47N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues. Ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1122-31G 470 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Emin Duraku ne Tirane.  Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rruge ...

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri
Me Qira 715-28m 560 €

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 519-15T 500 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisi
Me Qira 124-25Z 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Mustafa Qosja shume prane Stadiumit Dinamo dhe Komunes se Parisit ne Tirane. Zyra ...