Ambient zyre me qira prane sheshit Skenderbej ne Tirane

ID TRR-1220-3V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 630
Kati 2
Sipërfaqe m2 42
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Skenderbej, Qender

Ambient zyre me qira ne Qender te Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese biznesi.

Zyra ka nje siperfaqe prej 42 m2 dhe organizohet ne  nje ambient open space.

Pjesa ballore e zyres eshte vetrate xhami qe ben te mundur ndricim mjaft te mire me drite natyrale dhe mundesi per reklamim.

Ambienti eshte I pajisur me sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.

Zyra eshte e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh si zyre avokatie, konsulence, noteri, organizata te ndryshme etj.

Ambientet e perbashketa jane mjaft komode dhe ofrojne bar kafe dhe tualete ne cdo kat.

Ndertesa ndodhet ne nje zone mjaft te njohur dhe te kerkuar.

Ofron administrim, siguri me roje dhe kamera 24h.

Ka akses direkt ne rrugen e Dibres, rrugen e Barrikadave dhe shume prane Sheshit Skenderbej ne Tirane.

 

Cmimi: 630 Euro/ Muaj ( Tatim i perfshire ne cmim )

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej.
Zyra eshte e pozicionuar ne k
Me Qira 123-60R 500 €

Ambient zyre me qera ne Rrugen Abdi Toptani prane Sheshit Skenderbej. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e perdhe te ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kr
Me Qira 519-53T 600 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruges kryesore. Ka nje ...

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 419-71S 490 €

Zyre me qera ne qender te Tiranes ne rrugen Abdi Toptani. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.


Apartamenti pozicionohet ne katin
Me Qira 114-28b 500 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri m
Me Qira 715-28m 560 €

Zyra me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Me ...

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfu
Me Qira 320-5H 500 €

Zyre me qira ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar. Ambienti ka ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4&n
Me Qira 1117-2L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 4–kateshe shume ...

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj.
Me Qira 1020-14i 650 €

Zyre me qira tek Kullat Binjake ,25 m2 , e pershtatshme per agjensi udhetimi ,zyre konsulence etj. Ndodhet ne nje nga ...