Ambient zyre me qera prane Kompleksit Delijorgji ne Tirane

ID TRR-223-8G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2160
Kati 8
Sipërfaqe m2 180 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qera tek Bulevardi Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e tete te nje pallati te ri buze rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, nje ambient kuzhine,
dy tualete dhe dy ballkone.
Zyra jepet bosh dhe ofron punime te brendshme te mira.
Ngrohja dhe ftohja e ambientit sigurohet nga sistem qendror chiller.
E gjithe siperfaqa eshte e shtruar me parket te nje cilesie te mire.
Prona eshte e pershtatshme per nje sere aktivitetesh te ndryshme si: fondacione, 
zyra marketingu, zyra avokatie, klinika private etj.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te mireadministruar, te pajisur me ashensor dhe
kamera sigurie 24h.
Ne ndertese ka mundesi parkimi me nje pagese ekstra.
Zona eshte nder me te zhvilluara, ku nje sere aktivitetesh dhe biznesesh ushtrojne veprimtarine e tyre
Ka akses direkt me Bulvardin Gjergj Fishta, Bulevardin Bajram Curri, rrugen e Kavajes etj.

Cmimi 2160 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane
Me Qira 417-44L 2280 €

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ...