Zyre me qera ne nje qender biznesi prane Piramides ne Tirane (TRR-618-1L)

ID TRR-618-1L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 150 m2
Shperndarja 6
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 150 m2 te ndare ne 6 ambiente zyre, 2 tualete, koridor dhe depo.

Zyra eshte e pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, dritare dopjo xham, gjenerator ne raste emergjence dhe ka ndricim te pershtatshem per zyre.

Dhomat kane nje organizim te mire te hapesires se brendshme me pamje nga rruga kryesore.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si; shoqate, fondacion, kompani, organizata te ndryshme etj.

Qendra e biznesit ofron kushte moderne si: recepsion ne hyrje, roje dhe kamera sigurie, 2 ashensor, administrim, mundesi parkimi me pagese ekstra ne katin e nendheshem dhe hapesira te gjelberuara.

Ne cmim perfshihet kosto e administrimit te pallatit dhe mirembajtjes.

Cmimi: 14 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaq
Me Qira 213-39 2000 €

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 ...

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume presti
Me Qira 119-9L 2000 €

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume prestigjoze ne ...

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 1217-51L 2000 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndert
Me Qira 517-36d 1960 €

Zyre me qera prane qendres tregtare Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese te re biznesi, ...

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi.
Zy
Me Qira 1118-5L 2000 €

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi. Zyra eshte ofron ...

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat
Me Qira 118-57L 2000 €

Zyre me qera ne qendren me te re te biznesit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane zones ...

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 217-25L 2000 €

Zyre me qera shume prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri afer rruges ...

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane.
Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyr
Me Qira 213-42j 2000 €

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane. Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyra 2 banjo, depo ...