Zyre me qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane

ID TRR-624-36X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2080
Kati 2
Sipërfaqe m2 104
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe me dy hyrje.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 104 m2 dhe organizohet ne 3 ambiente pune, dy tualete, nje korridor dhe nje veranda ne te cilen kane dalje dy nga ambientet e punes.
Zyra eshte e shtruar me pllake, ka ashensorin e saj personal dhe ofrohet e pamobiluar. 
Zyra eshte e orientuar nga veri-lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe kohes.
Pjesa e perparme e zyres eshte e veshur me fasade xhami dhe ofron pamje nga rruga kryesore. 
Kjo e ben te pershtatshme per shume aktivitete biznesi pasi ka mundesi te mira reklamimi. 
Pallati i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve, ndodhet ne nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, ne qendren e Tiranes dhe ne rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 2080 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane.
Pozicionohet ne kati
Me Qira 1217-51L 2000 €

Ambient zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave te  Natyres ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje ...

Zyre me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati t
Me Qira 523-44X 2000 €

Zyre me qira ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaq
Me Qira 213-39 2000 €

Ambjent per zyra me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VI me siperfaqe 170 ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 922-38Z 2000 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Ndreko Rino, ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat te ri dhe ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje palla
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi.
Zy
Me Qira 1118-5L 2000 €

Zyre me qera afer Piramides ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 12-te te nje qendre biznesi. Zyra eshte ofron ...

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane.
Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyr
Me Qira 213-42j 2000 €

Zyre me qera tek Kullat Binjake ne Tirane. Zyra ka nje siperfaqe prej 118 m2 dhe perbehet nga 4 zyra 2 banjo, depo ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane.
Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara
Me Qira 521-18V 2000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Vaso Pasha ne Tirane. Zyra ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes, ne ...