Ambient zyre me qira tek Residenca Zirkon ne Tirane

ID TRR-423-45Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 900
Kati 1
Sipërfaqe m2 163
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe totale prej 163m2 dhe siperfaqe te brendshme 146m2 te organizuar ne nje ambient te madh open space, 3 ambiente me te vogla, 2 tualete dhe korridori lidhes.
Orientimi i zyres eshte Jug-Veri duke bere qe zyra te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Kondicioneret vendosen ne varesi te kerkesave te klienteve.
Zyra eshte mjaft e pershtatshme per destinacione te ndryshme biznesi si klinike estetike,klinike dentare, klinike mjekesore.
Ambienti eshte pjese e nje kompleksi qe ofron admistrim, ashensor dhe i pajsiur me kamera sigurie. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: rruga Dibres, rruga Bardhyl, rruga Kujtim Laro etj.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 900 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te
Me Qira 1122-12Z 800 €

Ambient zyrash per qira ne rrugen Don Bosco ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te
Me Qira 1116-55L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje pallati te ri prane rruges ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pall
Me Qira 415-19b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambient zyre me qira tek rruga Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje qendre
Me Qira 1123-29X 1000 €

Ambient zyre me qira tek rruga Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje qendre biznesi, pallat i ...

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze r
Me Qira 120-52T 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 3-kateshe buze rruges ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat
Me Qira 1214-30r 1000 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...