Ambient zyre me qera prane zones se Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRR-917-44L)

ID TRR-917-44L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 127 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Artan Lenja

Apartament 3 + 1 per zyre me qera ne rrugen Artan Lenja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje pallat te ri brenda kompleksit.

Banesa ka siperfaqe prej 127 m2 te organizuar ne 4 dhoma, ambient, 2 tualete, koridor dhe 2 ballkone.

Ambientet e brendshme kane siperfaqe te bollshme dhe drite natyrale pothuajse gjithe diten.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, kompani, shoqate, fondacion, organizata te ndryshme etj.

Brenda kompleksit mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme, ofron kushte bashkekohore, hapesira te gjelberuara dhe nje ambient shume komod.

Pozicionohet prane rruges kryesore me akses te lehte ne rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Frosina Plaku dhe rrugen Dritan Hoxha.

Pallati ju ofron administrim, siguri, 2 ashensor dhe vend parkimi ne katin e nendheshem brenda cmimit.

Cmimi 400 Euro/muaj.

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje priva
Me Qira 518-41E 300 €

Zyra me qera, ne rrugen Helmut Kol ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile, me hyrje private, prane rruges ...

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryeso
Me Qira 1116-24L 370 €

Zyre me qera ne rrugen Lord Bajron ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje vile buze rruge kryesore. Ambienti ka ...

Ambient zyre me qera prane  Maternitetit te Vjeter ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dymbedhjete t
Me Qira 1119-52T 350 €

Ambient zyre me qera prane  Maternitetit te Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete ten je pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te pre
Me Qira 913-30 500 €

Apartament 3+1 me qera mbrapa Presidences ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar te qytetit, ...

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane
Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje n
Me Qira 1217-63d 500 €

Zyra me qera prane Ambasades Suedeze ne Tirane Zyra ndodhen ne katin e trete dhe te katert te nje ndertese te re. Ka ...

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallat
Me Qira 1117-24L 500 €

Ambient zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri, buze ...