Ambient zyre me qera tek Zogu i Zi ne Tirane

ID TRR-223-60G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 450 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 55 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Dritan Hoxha

Ambient zyre me qira prane Ring Center ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e katert te nje pallati te ri prane rruges kryesore.
Ofron nje siperfaqe prej 55 m2 te organizuar ne dy ambiente pune, nje tualet dhe nje ballkon.
Jepet per qera e pamobiluar dhe ka punime te brendshme te mira.
Dhomat jane te bollshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Zyra eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: zyra avokatie, zyra noteriale, klinika, qender kursesh etj.
Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor.
Zona eshte nder me te zhvilluarat dhe ka akses direkt ne zone e Zogut te Zi, rrugen e Durresit etj.

Cmimi 450 Euro/ Muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1016-7L 400 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane.
Pozicionohet ne
Me Qira 523-37Z 500 €

Zyre me qira  tek rruga Qemal Stafa, tek zona e Pazarit te Ri, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese b
Me Qira 120-34H 350 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Brigada e VIII, Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese buze rruges ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-k
Me Qira 717-28L 500 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe me hyrje te ...

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te t
Me Qira 1222-13Z 400 €

Ambient zyre me qera te Kompleksi Kika 2, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Hapesira ndodhet ne katin perdhe te nje
Me Qira 1121-45N 500 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Hapesira ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3
Me Qira 816-11b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne kat
Me Qira 218-2d 400 €

Zyre me qera ne kryqezimin e zones se Selvise ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje ...