Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane (TRR-915-40m)

ID TRR-915-40m
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 77 m2
Shperndarja 0
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Bogdaneve

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri te sapoperfunduar.

Me siperfaqe 77 m2 ofron ambjent openspace dhe tualet.

Eshte ne proces perfundimi sistemi i ndricimit, i kondicionimit dhe aspirimit.

Zyra eshte e ndricuar me drite ne saje te vetratave te medha rrethuese.

Eshte e pershtatshme per operimin e llojeve te ndryshme te biznesit si : zyre ligjore, zyre kontabel, studio arkitekture etj.

Ofron mundesi reklamimi ne vetraten rrethuese.

 Pallati ka cilesi te larte ndertimi dhe ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit. Prane te gjitha pikave kyce dhe sherbimeve te nevojshme.

Ofron akses ne rrugen e Bogdaneve, rrugen e Kavajes, prane rruges se Durresit dhe qendres se Tiranes.

 

Cmimi 500 Euro /muaj I diskutueshem

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.
Me Qira 918-12d 400 €

Zyre me qera prane zones se Medresese ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter. Siperfaqja e zyres ...

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Ka
Me Qira 619-50S 450 €

Zyre me qira ne rrugen Thimi Mitko ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej ...

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje palla
Me Qira 1118-21d 400 €

Apartament per zyra me qera prane Bulevardit Zogu I ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te
Me Qira 1018-62L 550 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nja pallati te ri te sapoperfunduar ...

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p
Me Qira 317-24d 550 €

Zyre me qera perballe qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane

Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me
Me Qira 1115-56K 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Jul Variboba ne Tirane Apartamenti ndodhet ne kryqezimin me rrugen e Elbasanit ...

Zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh.
Ka
Me Qira 214-17j 550 €

Zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje kompleksi te ri pallatesh. Ka nje siperfaqe prej ...

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili.
Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te
Me Qira 1014-14b 400 €

Vile per zyra me qera ne rrugen Kajo Karafili. Ndodhet buze rruge kryesore, ne nje nga lagjet me te vjetera te ...