Ambient zyre me qira ne Kompleksin Zirkon ne Tirane

ID TRR-1023-13X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 5
Sipërfaqe m2 108.68
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kongresi i Manastirit

Ambient zyre me qira ne rrugen Kongresi Manastirit ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. 
Ofron nje siperfaqe totale prej 108.68 m2 dhe organizohet ne tre ambiente zyrash, 2 tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha dhomat se bashku. 
Zyra orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyre per gjate gjithe dites.
Ambienti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet i pamobiluar. 
Zyra eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme biznesi dhe aktivitetesh.
Apartamenti ofron dhe nje post parkimi me cmimin extra 50 euro.
Pallati ndodhet ne nje kompleks te ri, ne nje zone te zhvilluar me shume biznese dhe facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen Bardhyl, ne rrugen e Dibres dhe ne zonen e Xhamllikut. 


Cmimi: 500 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati t
Me Qira 1122-26V 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri,
Me Qira 717-56L 400 €

Zyre me qera ne kompleksin Panorama ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje kompleks te ri, prane shkolles ...

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te
Me Qira 919-45S 600 €

Zyre me qera prane Fakultetit te Shkencave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe bu
Me Qira 1117-31L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e 2-te &nb
Me Qira 322-9S 400 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te  te nje pallati ...

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe
Me Qira 1120-60V 450 €

Ambient zyre me qira prane Shkolles se Kuqe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1019-23S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati
Me Qira 1121-7N 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ekzistues ne zonen ...