Ambient zyre me qera prane rruges Ferit Xhajko ne Tirane

ID TRR-1122-26V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 600 euro
Kati 1
Sipërfaqe m2 121 m2
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri te sapoperfunduar.
Ka nje siperfaqe prej 121m2 dhe eshte e organizuar ne nje ambient open space, 2 tualete dhe me mundesi ndarje ne 2 ambiente.
Ambienti eshte i rrethuar i gjithi me fasade xhami qe ofron mundesi te mira reklamimi.
Eshte i pershtatshem per funksione te ndryshme si: Call Center, Sallon bukurie, Dyqan, Farmaci, Market etj.
Ka akses direkt ne rrugen kryesore Ferit Xhajko, lidhet shpejt me zonen e Medresese dhe Rrugen e Dibres.

Cmimi: 600 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat t
Me Qira 115-38r 500 €

Apartament 2+1 me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-58b 700 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e V-te
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shu
Me Qira 318-79L 500 €

Zyre me qera prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-te te nje vile 4-kateshe shume prane me rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rr
Me Qira 719-38T 700 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje objekti 3-katesh buze rruges ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne
Me Qira 816-6b 500 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, b
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 1216-52L 550 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ne ...