Ambient zyre me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-521-36V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100
Kati 10
Sipërfaqe m2 100 m2
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ri, e cila eshte e pajisur me ashensor.
Siperfaqja prej 100 m2 perfshine 3 ambiente, dy banjo dhe korridor.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe e shtruar me parket.
Secila nga ambientet eshte e pajisur me sistem aspirimi dhe kondicioner per ngrohje dhe ftohje.
I orientuar nga Jugu, ambienti ofron nje pamje mjaft te bukur te qytetit.
Ndertesa ndodhet ne nje pike te frekuentuar dhe shume strategjike per biznes, prane Toptani Center, me nje akses te lehte tek rruget e Barrikadave dhe Bulevardit Deshmoret e Kombit.

Cmimi: 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane.

Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallat
Me Qira 519-38S 1000 €

Zyre me qera te zona e Selvise ne rrugen Tafaj ne Tirane. Ndodhet ne katin e perdhe te nje pallati te ri. Ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron
Me Qira 1119-10L 1000 €

Zyre me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me
Me Qira 421-1V 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje
Me Qira 315-18b 1000 €

Ambjent modern per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje
Me Qira 123-7Z 1000 €

Zyre me qira ne rrugen e Kosovareve, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ...

Zyre me qera  ne Tirane ne rrugen Muhamet Gjollesha  ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e p
Me Qira 815-54m 1000 €

Zyre me qera  ne Tirane ne rrugen Muhamet Gjollesha  ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati ...