Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane

ID TRR-1119-24T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 0
Sipërfaqe m2 95
Shperndarja 1
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Abdi Toptani

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe prej 95 m2 zyra eshte e organizuar ne: ambient te hapur dhe 2 tualete.
E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe eshte ne gjendje shume te mire.
Ambienti mund te ofrohet edhe i ndare ne zyra me te vogla sipas preferencave.
Eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme si: fundacione, kompani IT, call center etj.
Ofrohet gjithashtu mundesi parkimi me cmim ekstra.
Ka akses te lehte ne bulevardin Deshmoret e Kombit, rrugen e Elbasanit, sheshin Skenderbej etj.

Cmimi: 1200 Euro/muaj (Tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashe
Me Qira 122-28S 1300 €

Zyre me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje pallati me ashensor. Ka nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes.
Eshte e pozicionuar ne katin e 10
Me Qira 521-36V 1300 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdi Toptani ne qender te Tiranes. Eshte e pozicionuar ne katin e 10 te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi
Me Qira 1020-9V 1150 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje ndertese biznesi me ...

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane.

Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 obo
Me Qira 218-50d 1100 €

Vile per zyra me qera prane rruges Fortuzi ne Tirane. Vila eshte 90 m2 e brendshme dhe 250 m2 oborr. Kati i pare ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje
Me Qira 1300 € €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e trete nga toka te nje pallati te ri dhe ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta me
Me Qira 1114-47b 1250 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta me siperfaqe prej ...