Zyre me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-118-26L)

ID TRR-118-26L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 400 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 80 m2
Shperndarja 3
Tualete 3
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa

Zyre me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore.

Zyra ofron siperfaqe totale prej 80m2 e ndare ne 3 ambiente dhe tualet.

Ndricimi realizohet me spote te ndryshme dhe ka te instaluar 2 kondicioner per ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.

Ka dy hyrje-dalje duke ofruar akses sa me te lehte dhe nje pjese oborri qe mund te shfrytezohet gjate pushimit.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, noteri, avokati, qender kursesh, organizate, dyqane te ndryshme etj.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete dhe te zhvilluar kohet e fundit, prane tij mund te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Dibres, rrugen e Barrikadave dhe pak minuta nga Qendra e Tiranes.

Ofrohet mundesi parkimi me pagese ekstra .

Cmimi: 400 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri.
Me Qira 715913m 350 €

Zyre me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. Me siperfaqe 75 m2 ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te
Me Qira 218-19d 500 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ...

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin e III-te
Me Qira 1014-15j 450 €

Apartament per zyra me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin e III-te te nje pallati ...

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne k
Me Qira 117-43K 300 €

Apartament 1+1 per zyre me qera ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ...

Apartament per prane Qendres se Tiranes.

Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te tota
Me Qira 1014-16b 500 €

Apartament per prane Qendres se Tiranes. Ambjenti ndodhet ne katin e trete, ne nje pallat te totalisht te ...

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne r
Me Qira 218-44R 450 €

Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ne rrugen Ibrahim ...

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes.
Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, du
Me Qira 1213-13b 500 € €

Apartament 1+1 e qera ne qender te Tiranes. Apartamenti ndodhet ne fillimin e rruges se Kavajes, duke u pozicionuar ne ...