Ambient zyre me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-1122-61Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 6
Sipërfaqe m2 110
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili


Ambient zyre me qera ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 110m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 95m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje tualet, korridori lidhes dhe dy ballkone ku kane akses dy nga ambientet e punes. 
Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i ambientit eshte Jug duke i mundesuar baneses ndricimin e duhur gjate dites.
Zyra eshte pjese e nje ndertese ku jane te pozicionuara biznese te shumta.
Pallati ofron siguri, adminstrim dhe eshte i pajisur me 2 ashensore. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga e Durresit, qendra e Tiranes, rruga Mihal Duri, rruga Myslym Shyri etj.

Cmimi: 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te t
Me Qira 214-39b 800 €

Ambient per zyra me qera rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VIII-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperf
Me Qira 1213-10 700 € €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Brigada VIII ne zonen e ish Bllokut ne TiraneAparatamenti ka siperfaqe totale 132 ...

Zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te
Me Qira 1222-62Z 800 €

Zyre me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje godine me ...

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 218-37R 700 €

Ambient per zyre ne zonen e Bllokut ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne rrugen ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti.

Pozicionohet ne katin e njembedhjete
Me Qira 815-56m 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti. Pozicionohet ne katin e njembedhjete te nje ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati t
Me Qira 1122-26V 700 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri te ...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Ndodhet ne katin  
Me Qira 217-50L 700 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ndodhet ne katin  6-te te nje pallati ...

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me siperfaqe 130 m2, vila k
Me Qira 213-31 800 €

Vile 2-kateshe me qera perballe gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Me siperfaqe 130 m2, vila konsiston ne 5 dhoma ...