Apartament 2+1 me qira ne qender te Tiranes

ID TRR-1122-61Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 6
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kajo Karafili


Apartament 2+1 me qira ne rrugen Kajo Karafili, ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 110m2  dhe siperfaqe te brendshme prej 95m2 te organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi te dyja me akses ne ballkon, korridori lidhes, dhe nje tualet.
Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i apartamentit eshte Jug duke i mundesuar baneses ndricimin e duhur gjate dites.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati modern, i ndertuar vitet e fundit me fasade te ventiluar, ne te cilin jane te pozicionuara, bare, restorante, dyqane te njohura.
Pallati ofron siguri 24h, adminstrim dhe eshte i pajisur me 2 ashensore. 
Shtepia eshte e sapomobiluar, me cdo gje moderne dhe te pabanuar me pare.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga e Durresit, qendra e Tiranes, rruga Mihal Duri, rruga Myslym Shyri etj.

Cmimi: 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dhjete te nje
Me Qira 1213-60 1200 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e dhjete te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te r
Me Qira 120-24T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Janos Hunyadi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me dy ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt te
Me Qira 516-19b 1400 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt te pallatit te ...

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres.

Rezidenca eshte shume e mirenjohur
Me Qira 517-9a 1400 €

Apartament me qera ne nje residence vilash ne zonen e Lundres. Rezidenca eshte shume e mirenjohur dhe ofron kushte ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e katert
Me Qira 321-12D 1400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 12-te nje pallat
Me Qira 1019-15T 1200 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Ndodhet ne katin e 12-te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, p
Me Qira 419-66L 1400 €

Apartament 2+1 me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, pjese e nje qendre ...

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallat
Me Qira 820-22V 1200 €

Apartament 2+1 me qira prane ambasades amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje ...