Ambient zyre me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1221-46N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 480
Kati 3
Sipërfaqe m2 100
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Zyre me qira prane qendres ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te vjeter.
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne 3 hapesira dhe nje tualet.
Ofrohet i pa mobiluar, eshte e pershtatshme per zyre ose klinika.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me nje kondicioner i instaluar ne njeren nga ambientet por qe mund te instalohen edhe ne hapesirat e tjera sipas kerkeses se klientit.
Eshte i shtruar me parket dhe ka mundesi shume te mire reklamimi pasi ndodhet buze rruges kryesore.
Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluar te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjithe zonat te Tiranes.
Orientohet nga perendim.
Ka akses te lehte te Zogu i Zi, ne qender, ne rrugen e Kavajes, rrugen Mine Peza etj.


Cmimi 480 Euro/muaj neto
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat e
Me Qira 915-63b 350 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane ...

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buz
Me Qira 516-21b 500 €

Apartament me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë
Me Qira 215-31m 450 €

Hapësirë për zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri në Tiranë. Eshtë e vendosur në ...

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane
Me Qira 114-25 500 €

Zyre me qera prane Qendres se Tiranes.Ambjenti ndodhet ne nje zone mjaft te njohur te qytetit, prane bulevardit ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Kompleksi ne te cilin ndodhet apart
Me Qira 1221-25N 500 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte shume ...

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte
Me Qira 919-13S 350 €

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.
Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallat
Me Qira 220-37H 350 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per zyra me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne kati
Me Qira 1121-29N 500 €

Apartament 2+1 per zyra me qira ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e gjashte te nje ...