Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-423-9A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 18
Sipërfaqe m2 160m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Pozicionohet ne katin e 18-te te pallatit, duke i dhene ambientit drite natyrale gjate gjithe dites.
Ka nje siperfaqe totale prej 160m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 125m2 e cila organizohet ne 4 hapsira pune, 2 tualete dhe nje depo te vogel.
Pozicionimi i zyres e favorizon ate per te qene e pershtatshme per shumellojshmeri funksionesh dhe biznesesh.
E gjithe ndertesa pritet te perfundoje ne Korrik 2023 duke ofruar me pas edhe kushte te tjera si ashensor dhe administrim.
Zona eshte nga me te zhvilluarat dhe ka afer te gjitha facilitetet e nevojshme, banka dhe administrata.
Lidhet direkt me rrugen Muhamet Gjollesha, kryqezimin e 21 Dhjetorit dhe qendren.


Cmimi: 1100 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit.

Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nj
Me Qira 914-11b 1000 €

Apartament per zyra me qera ne fillimin e rruges se Durresit. Zyrat ndodhen ne katin e 7-te ne nje pallat te ri buze ...

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallat
Me Qira 314-39j 1200 €

Ambjent per zyra ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te nje pallati te ri, ne te ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pa
Me Qira 1215-42b 1000 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 1020-36D 1000 €

Ambient per zyre per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati t
Me Qira 1020-56V 1000 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada e VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati t
Me Qira 513-15K 1200 €

Apartament 4+1 per zyre me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te nje pallati te ri, te ...

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane.
Ndodhet ne nje
Me Qira 821-2F 1200 €

Zyre me qira afer kryqezimit te Myslym Shyrit me rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ndodhet ne nje pallat ekzistes ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter
Me Qira 1016-26K 1000 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 2-te te pallati te vjeter ne buze te rruges ...