Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes ne Tirane

ID TRR-324-37Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 6
Sipërfaqe m2 126.4
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Kavajes

Zyre me qira tek Tirana Garden Building ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 6 te nje pallati te ri.
Siperfaqja totale prej 126.4m2 eshte e organizuar ne 4 ambiente pune, 2 ballkone, 2 tualete, dhe koridori lidhes.
Te dy tualetet jane te pozicionuara ne korridor.
Ballkonet jane te gjelberuara.
Kondicionimi eshte ne proces per tu vendosur per ngrohjen dhe ftohjen
Orientimi i ambientit eshte JugPerendim dhe ofron nje pamje te kendshme te qytetit te Tiranes.
Ambienti eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme bzinesi si: zyre arkitekture, zyre programimi, klinike etj.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i pajisur me dy ashensor, dhe 3 kate parkim nentoke.
Zona lidhet shpejt me rrugen Muhamet Gjollesha, rrugen Myslym Shyri, zonen e 21 Dhjetorit etj.

Cmimi 800 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 915-59b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje
Me Qira 818-52d 700 €

Apartament me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati t
Me Qira 617-11d 700 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Zyrat ndodhen ne katin e katert te nje pallati te vjeter, buze ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e peste
Me Qira 1118-47d 700 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofr
Me Qira 917-40L 850 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl frasheri ne Tirane Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron kushte ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane.

Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pa
Me Qira 620-32V 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne TIrane. Zyra ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri shume ...

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Ka pamje nga rruga kryesore dhe
Me Qira 721-21F 700 €

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e ...

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane.
Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te
Me Qira 1016-19L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Themistokli Germenji ne Tirane. Ambienti per zyre ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri ...