Ambient zyre me qira prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane

ID TRR-123-34Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 2
Sipërfaqe m2 126
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mujo Ulqinaku

Ambient zyre me qera ne rrugen Mujo Ulqinaku prane Kishes Katolike, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 126m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, nje ambient recepsioni, ambient gatimi i ndare, dy tualete, korridori lidhes dhe nje ballkon. 
Secili ambient eshte i pajisur me kondicioner qe mundeson ngrohjen dhe ftohjen e ambientit.
Orientimi i zyres eshte Jug-Lindje duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Zyra ka te instaluar sistemin e rrjetit te internetit.
Pallati ofron siguri, adminstrim dhe ashensor. 
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si rruga Kavajes, rruga Him Kolli, rruga Myslym Shyri, rruga Nikolla Lena etj.
 
Cmimi 800 euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje
Me Qira 521-10D 700 €

Zyre me qira ne rrugen Musa Agolli ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese tre ...

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nj
Me Qira 316-62b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri te ...

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te
Me Qira 318-31R 700 €

Zyre me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne rrugen Pjeter ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 915-59b 700 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Apartament 2+1 per zyre per qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane.
Apartamenti pozicionoh
Me Qira 723-48X 750 €

Apartament 2+1 per zyre per qera prane Bllokut te Ambasadave ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e trete ...

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne
Me Qira 723-58Z 700 €

Ambient zyre me qira tek Zgjatimi i Residences Kodra e Diellit 1, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ...


Ambient zyre me qira ne rrugen Bilal Golemi shume prane Komunes se Parisit, ne Tirane.
Eshte e po
Me Qira 723-15Z 700 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Bilal Golemi shume prane Komunes se Parisit, ne Tirane. Eshte e pozicionuar ne katin ...