Apartament per zyre me qira prane rruges se Durresit ne Tirane

ID TRR-1019-57S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 800
Kati 1
Sipërfaqe m2 120
Shperndarja 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Fortuzi

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues.
Shtepia ofron nje siperfaqe prej 120 m2 dhe oborr me siperfaqe prej 40 m2 e cila organizohet ne nje holl me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor dhe nje ballkon me oborr.
Apartamenti ofrohet pjeserisht i mobiluar ne kushte shume te mira.
Ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi si: klinike, laborator, kopesht, zyra etj.
Ka te instaluar 3 kondicioner te vendosur ne cdo dhome per ngrohjen dhe ftohjen.
Ne pjesen perpara shtepise ka nje verande ku mund te kaloni moment cplodhese gjate dites e cila eshte e mbushur me lule te ndryshme.
Ka akses direkt ne rrugen Fortuzi, bulevardin Zogu I dhe shume prane Qendres.

Cmimi 800 Euro / Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi
Me Qira 1117-7L) 750 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje Qendre te re Biznesi buze  rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti.

Pozicionohet ne katin e njembedhjete
Me Qira 815-56m 700 €

Apartament 2+1 me qera ne Tirane ne rrugen Donika Kastrioti. Pozicionohet ne katin e njembedhjete te nje ...

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane.
Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 721-29D 700 €

Ambient zyrash ne rrugen Andon Zako Cajupi ne Tirane. Zyrat ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ...

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone sh
Me Qira 914-25j 700 €

Apartament 3+1 per zyra me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone shume te njohur dhe ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume p
Me Qira 718-41L 700 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rr
Me Qira 1214-30r 680 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe.Ndodhet ne katin e dyte ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te
Me Qira 915-58b 700 €

Zyre me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane hyrjes se ...

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane.
Ka pamje nga rruga kryesore dhe
Me Qira 721-21F 700 €

Apartament per zyre me qira tek Bulevardi Bajrami Curri ne Tirane. Ka pamje nga rruga kryesore dhe ndodhet ne katin e ...