Ambient zyre me qira ne zonen e Astirit ne Tirane

ID TRR-823-58Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 1
Sipërfaqe m2 182
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Teodor Keko

Ambient zyre me qera ne rrugen Teodor Keko ne zonen e Astirit ne Tirane.
Pozicionohet  ne katin e 1-te te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ofron nje siperfaqe totale prej 182m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 162.2m2 te organizuar ne  1 ambiente zyre te madh, 4 ambiente pune me te vegjel, dy tualete dhe korridori lidhes.
Zyra eshte e pajisur me sistem qendror Ajrimi.
Eshte e rrethuar me vetrate xhami ne orientimin Jug duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites, dhe pamje te lire nga rruga kryesore.
Fasada e xhamit eshte mundesi shume e mire reklamimi.
E pershtatshme per te ushtruar aktivitetin e cdo lloj zyre. 
Ambienti eshte pjese e nje pallati ku dy katet e para jane qender biznesi.
Pallati ofron administrim, ashensor dhe eshte i pozicionuar ne rruge kryesore.
Zona ka marre zhvillimin e duhur dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si zona e Laprakes, zona e Yzberishtit, zona e Ish Fushes se Aviacionit etj.

Cmimi: 1200 Euro/Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
S
Me Qira 421-3D 1100 €

Zyre me qira ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Siperfaqja totale ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 423-9A 1100 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes, ne nje nder ndertimet me te reja te zones. Pozicionohet ne katin e 18-te te ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me a
Me Qira 919-44T 1100 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor ...

Apartamente per zyra me qera ne Tirane.
Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleks
Me Qira 1014-5j 1300 €

Apartamente per zyra me qera ne Tirane. Ambjenti perfshin gjysmen e katit te VII-te te nje kompleksi te ri ...

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pal
Me Qira 723-20X 1300 €

Ambient zyre per qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin 7 te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne
Me Qira 215-88m 1300 €

Apartament me qera  per zyra ne bllok ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje palla
Me Qira 1019-59S 1300 €

Apartament 4+1 per zyra me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ...