Ambient zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-423-5G
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1300
Kati 3
Sipërfaqe m2 140 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Matohiti

Ambient zyre me qera ne rrugen Mustafa Matohiti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje ndertese.
Ofron nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne 4 ambiente pune, nje ambient kuzhine, dy taualete dhe nje ballkon.
Zyra ofrohet e mobiluar ose bosh. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.
Dritaret kane pamje nga rruga kryesore, qe ofron mundesi te mira reklamimi per zyren.
Eshte e pershtatshme per nje sere aktivitetesh si: zyra noterie, zyra avokatie, organizata te ndryshme etj.
Zona eshte nder me te zhvilluarat dhe me te kerkuarat ne Tirane.
Pallati ka akses direkt ne disa rruge kryesore si: Rruga e Elbasanit, Rruga Papa Gjon Pali II, rruga Ismail Qemali etj.

Cmimi 1300 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Zyra eshte e
Me Qira 224-61Z 1200 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kosovareve shume prane Liqenit Artificial ne Tirane. Zyra eshte e pozicionuar ne ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
Me Qira 719-17S 1270 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume pra
Me Qira 519-41L 1200 €

Zyre me qera ne rrugen Hasan Alla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Qendres ...

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 616-6K 1400 €

Apartament 3+1 me qera tek RING CENTER ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri prane ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e kate
Me Qira 620-22D 1200 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne
Me Qira 218-26L 1200 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane rruges Dervish Hima ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri ...

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati t
Me Qira 324-4X 1400 €

Zyre me qira ne rrugen Papa Gjon Pali II ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e 6 te nje pallati te ri me 2 ...