Dyqan me qira prane Bulevardit Zogu I ne Tirane

ID TRR-322-25S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 250 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 20 m2
Shperndarja 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I

Dyqan me qira prane ish Stacionit te Trenit ne Tirane.
Ndodhet ne kat perdhe te nje ndertese te re.
Ka nje siperfaqe prej 20 m2 e organizuar ne nje ambient open space dhe nje tualet.
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si zyre avokatie, klinike,farmaci,sherbime estetike,dyqan etj.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet nga nje kondicioner.
Zona eshte e e zhvilluar dhe ka akses ne rrugen Asim Vokshi dhe Bulevardin e Ri te Tiranes.

Cmimi 250 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashens
Me Qira 120-43T 200 €

Zyre me qera ne rrugen e Saraceve ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Me nje ...

Ambient zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,
Me Qira 1121-37N 300 €

Ambient zyre me qira prane Pallateve Agimi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, e lokalizuar ne ...

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri.
Am
Me Qira 1019-19S 300 €

Zyre me qera ne rrugen Arkitekt Kasemi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 918-29E 320 €

Zyre me qera ne rrugen Shefqet Musaraj ne zonen e ish Parkut te Autobuzave ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte, siper ...

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri.
Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nj
Me Qira 523-60R 350 €

Zyre me qira ne rrugen Him Kolli prane rruges Myslym Shyri. Zyra pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri me ...

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.

Pozicionohet ne kat
Me Qira 318-74L 300 €

Zyre me qera ne rrugen e Barrikadave prane Gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri p
Me Qira 1015-2K) 220 €

Zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane shkolles ...

Ambient per zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare ne nje pall
Me Qira 516-43b 340 €

Ambient per zyre me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te ri me hyrje ...