Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-322-6V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 4600 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 330 m2
Shperndarja 10
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Brigada VIII

Ambient zyre me qira ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me hyrje te vecante.

Ka nje siperfaqe prej 330 m2 te organizuar ne 10 ambiente, 2 tualete, aneks dhe dy korridore.

Ndarjet me gips bejne te mundur riorganizimin e zyres ne forma te ndryshme.

Ambienti eshte i pershtatshem per shumellojshmeri aktivitetesh si zyra kompanie, fondacione etj.

Ngrohja dhe ftohja kryhen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Pallati ofron administrim dhe siguri.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Ibrahim Rugova dhe rrugen Vaso Pasha.

Cmimi: 4600 Euro/ Muaj ( tatim i perfshire )

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje p
Me Qira 414-48j 4550 €

Zyra me qera prane rruges Muhamet Gjollesha ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ambienti  ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati
Me Qira 517-22K 4500 €

Zyre me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ambienti  ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri ku zyra eshte ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati n
Me Qira 920-26V 4480 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ne ndertim e siper ...