Ambient zyrash per qira prane qendres se Tiranes

ID TRR-221-10D
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 3900
Kati 6
Sipërfaqe m2 251
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender e Tiranes

Ambient zyrash me qira prane Toptani Center ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e gjashte te nje ndertese biznesi.
Siperfaqja totale e zyres eshte 251 m2 e organizuar ne nje ambient te madh open space, dy zyra te ndara, koridor dhe dy tualete.
Ofrohet e pamobiluar ne nje gjendje shume te mire, e shtruar me parket cilesor dhe me mundesi riorganizimi te ambienteve ne varesi te kerkesave te klientit.
Ftohja dhe ngrohja mundesohet ne kondicioner dhe sistem qendror.
Te perfshira ne cmim jane:
-Mirembajtje ashensori
-Sherbim roje te godines 24 ore
-Mbikeqyrje te godines me kamera sigurie
-Mirembajtja e pajisjeve te ndryshme (kondicioner, ndricim, sanitare)
-Sherbim recepsioni
-Pastrim i ambienteve te perbashketa
-Furnizim me uje.
Ndertesa eshte nje nga ndertesat me te favorshme per bizneset dhe ndodhet ne nje pikat me strategjike te qyteti e aksesueshme shume lehte nga te gjitha pikat kyce.

Cmimi 3900 Euro/muaj (Tatimi i perfshire)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 13-te te nje qendre biznesi shume te njo
Me Qira 518-69L 4000 €

Zyre me qera prane Piramides ne Tirane. Ndodhet ne katin e 13-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne ...

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri,
Me Qira 514-51j 3780 €

Ambjent biznesi me qera te Selvia ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 420 ...

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznes
Me Qira 1020-6V 4000 €

Ambient zyre me qira prane sheshit Wilson ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi. Ka nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 10-te te nje palla
Me Qira 1016-4K 4000 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e Kombit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me ...