Ambient zyre me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-823-20Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 9
Sipërfaqe m2 102
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Andon Zako Cajupi

Ambient zyre me qira ne rrugen Andon Zako Cajupi, ne zonen e Bllokut ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor(Ashensori shkon deri ne katin e 8)
Siperfaja totale prej 240m2  eshte e ndare ne siperfaqe verande 138m2 dhe siperfaqe te ambientit 102m2.
Eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet, korridori lidhes dhe veranda. 
Ofrohet bosh per zyra por edhe per banim.
Ambienti sapo eshte rinovuar, me sistem pantinimi, ndricimi, parket etj.
Apartamenti orientohet nga Jugu-Perendimi-Veriu duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ka nje pamje te bukur dhe te lire te qytetit te Tiranes.
Eshte mundesi e mire per destinacione te ndryshme biznesi, si klinika dentare, qender kursesh, zyra programimi.
Zona eshte e zhvilluar dhe ka akses te lehte ne zonen e Stadiumit Dinamo, ish Ekspoziten, zonen e Myslym Shyrit etj.
Zyra eshte pjese e nje residence qe ofron adminstrim, ashensor dhe i pajisur me kamera sigurie.

Cmimi 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 423-45Z 900 €

Ambient zyre me qera tek Residenca Zirkon, ne rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1 te nje ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e
Me Qira 620-5V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Prokop Mima,prane qendres Kristal ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne
Me Qira 415-63b 1100 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne nje nga pikat kyce te qytetit te Tiranes ne katet e larta te ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati t
Me Qira 522-41V 900 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri
Me Qira 622-13V 1100 €

Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe,
Me Qira 417-31L 900 €

Zyre me qera ne rrugen Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe, buze rruge ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te
Me Qira 1015-31a 1100 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane ne Bulevardin Bajram Curri. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne
Me Qira 223-48Z 900 €

Zyre me qira ne rrugen e Durresit, prane Hotel Colosseu, ne Tirane. Ambjenti eshte i pozicionuar ne katin e 3te nje ...