Ambient zyre me qira ne zonen e Selvise ne Tirane

ID TRR-1021-25V
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 1
Sipërfaqe m2 170
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Dibres

Ambient per zyre me qira ne rrugen e Dibres ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe. 
Ka nje siperfaqe 170 m2 te organizuar ne 4 ambiente, dy tualete, verande dhe oborr. 
Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ndodhet buze rruges se Dibres duke ofruar mundesi shume te mire reklamimi.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si fondacione, call center etj. 
Pozicionimi verilindje ofron ndricim te bollshem. 
Oborri mund te perdoret dhe per parkim te makines. 
Ka akses direkt ne rrugen Siri Kodra, rrugen Tafaj dhe prane qendres se Tiranes.

Cmimi: 500 Euro/ Muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor
Me Qira 1220-13V 600 €

Zyre e qira ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje ...

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 116-22b 400 €

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kat
Me Qira 616-47K 600 €

Apartament 3+1 me qera per zyre ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me as
Me Qira 919-10T 630 €

Zyre me qera ne rrugen Nikolla Tupe ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Zyra ka ...

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes.
Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te
Me Qira 1022-38Z 600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen e Kavajes. Zyra eshte e pozicionuar ne katin e 5te te nje pallati te ri me ashensor ne ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 322-32V 550 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e V-te t
Me Qira 813-16 550 €

Ambjent zyrash me qera pas Hotel Tirana International ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...