Apartament 3+1 me qera ne rrugen Muhamet Gjollesha ne Tirane (TRR-717-21K)

ID TRR-717-21K
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 156 m2
Shperndarja 0
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Muhamet Gjollesha

Apartament 3+1 me qera prane shkolles Sabaudin Grabani ne rrugen Muhamet Gjollesha. 

Banesa ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri dhe te mirembajtur me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale prej 156 m2 te organizuar ne:

1 sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone qe ofrojne nje pamje panoramike te rruges.

Hyrja eshte e pajisur me kondicioner dhe ofrohet e pa mobiluar ose e mobiluar sipas preferences.

Eshte hapesire e pershtatshme te perdoret dhe per zyra.

Eshte nje zone shume e preferuar me shume sherbime jetike perreth.

Vendi ka lehtesisht akses ne rruget: Myslym Shyri, Kavajes, Besim Imami etj.


Cmimi 500 Euro/ Muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje ko
Me Qira 1214-44b 400 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje kompleks pallatesh ...

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume p
Me Qira 418-51L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kat
Me Qira 819-12T 600 €

Zyre me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te dhe te 3-te te nje godine 3-kateshe. Me nje ...

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane.
Ambjentet ndodhe
Me Qira 513-30 600 € €

Zyra me qera ne rrugen Sami Frasheri , perballe me Drejtorin e Policise ne Tirane. Ambjentet ndodhen ne nje pallat te ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godi
Me Qira 1215-19K 600 €

Ambjent per zyre me qera ne rrugen Ali Visha ne Tirane Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine kater kateshe me ...

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne
Me Qira 616-38b 400 €

Apartament 3 + 1 per zyra me qera ne rrugen Frederik Shiroka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, ...

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  
Me Qira 715-19m 600 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Me ...